Pedagógus ajándéknak vásároltam ovis csoport fényképes, egyedi szemüveges kulacsot. A csomagot 1 hét alatt kaptam meg. A csomagolás tökéletesen sérülésmentes volt, ellenben a benne lévő kulacs be volt a tetején horpadva. Mindezt kb. 9000 forintos áron. Nyilván ezt így senki nem fogja ajándékba adni! Pénteken jött meg, a ballagás is aznap volt. Az utolsó pillanatban rohangálhattam új ajándékért. És kidobtam egy rakás pénzt!
Csak azért nem 1* mert a nyomtatás legalább jó volt rajta...