Nagyon szép lett, csodálatos ajándék volt. Hatalmas örömet okoztunk vele. Nagyon hamar megkaptam. Csak ajánlani tudom
Nagyon szuper kis táska.
Azt kaptam, amit vártam a kép alapján.
Az ajándékozottnak tetszett és nagyon örült neki.
Először két fiatalnak azaz egyetmista unokámnak kértem gravíroztott tollat, de látva, hogy nemcsak ők orülnek és tartják használandónak / Ki ír ma mr? Kérdezik sokan......hát sokan felelem én , hanem a szülők is. Azóta ék is kaptak , sok a gravírozandó ötlet, nemcsak a név lehet.
Nagyon szép és masszív a képek is szuperek
Fényképes kötényt rendeltem, ami a leírt minőségben el is készült, és az ígért időben meg is kaptam.
Nagyon örült neki a Születésnapos.
Tökéletes az óra. Olyan amilyet rendeltem. Szuper a termék.
Szép és sérülés nélkül megérkezett!
Gyorsan megkaptam, és azt, amit szerettem volna. Nagyon jó minőségű anyagból készült az ajándék. Akinek szánom, egészen biztos, hogy örülni fog neki.
Szuper! Gyors és pontos! Nagyon ajánlom, ha egyedi ajándékot szeretnél.
Két tollat rendeltem. Kértem, hogy sürgős lenne. És hiába jött a pünkösd, a tollak itt voltak már kedden, holott pénteken adtam le a rendelést. Nagyon szépen köszönöm.
Most is nagyon jól sikerült, mint az elözö parna. Jó minőnségű a párna és a huzata is, amelyen szép élesek, gisztak a fotók. Gyorsan megérkezett most is. Köszönöm. Ajánlom mindemkinek.
Megkaptam a terméket, a gyorsaságot köszönöm,ellenben úgy látom,hogy a termèk amit kaptam meg sem közelíti sem minősègben,sem mèretben,sem kinèzetben a kèpen làtható termèket e miatt csalódott vagyok.
A termék jól néz ki, de kissé zavaró, hogy az óraszerkezetet magamnak kellett össze- és rászerelni. Bár van egy kis rajz az alkatrészek sorrendjéről, de nem vagyok teljesen elégedett ezzel a megoldással. Teljesen kész terméket reméltem kapni.
